Bazylika Parczewska

„ ...”

Czytaj więcej

Imieniny Ks. Norberta

dodano: 7 6.2014W piatek 6 czerwca swoje imieniny obchodził nasz wikariusz Ks. Norbert Taratycki. W tym dniu szczególnie pamiętaliśmy o ks. Norbercie w naszych modlitwach. Podczas Mszy Świętej wyraziliśmy  wdzięczności za jego posługę w naszej parafii.

Po Mszy Świetej wieczornej jako pierwszy piękne życzenia złożył Ksiądz Parłat Tadeusz Lewczuk. Przytoczył wiersz, który napisał ks. Jan Twardowski, mówiący o wyjątkowości powołania kapłańskiego. Następnie delegacje wspólnot naszej parafii wręczyły Księdzu Norbertowi kwiaty i podziękowały za jego posługę, uśmiech, serdeczność, serce i za to, że otwiera się na potrzeby drugiego człowieka.

Ks. Norbert podziękował wszystkim ze swojego otoczenia za wsparcie okazywane każdego dnia i wszystkie gesty dobroci. Po nabożeństwie czerwocwym ministranci poczęstowali cukierkami od solenizanta.

Księże Norbercie, życzymy Ci wielu łask Bożych, niech  Duch Święty opromienia swym światłem każdy dzień Twojej kapłańskiej posługi, Jezus niech zawsze będzie Twoim Przyjacielem, a Maryja niech przygarnia Cię do swego serca.

Galeria zdjęć: http://bazylikaparczew.pl/gallery/index/id/312