Bazylika Parczewska

„ ...”

Czytaj więcej

Informacja dla kandydatów do BIERZMOWANIA

dodano: 5 10.2020

lp Nazwisko Imię/Imiona Nr grupy
  1.  
Abramowicz Karolina 1
  1.  
Marecka Irmina 2
  1.  
Maksymowicz Natalia 2
  1.  
Tomkiewicz Rafał 1
  1.  
Słowik Karol Marian 2
  1.  
Wróblewska Emilia 2
  1.  
Trześniewski Jan 2
  1.  
Chwalczuk Katarzyna 2
  1.  
Polisiakiewicz Laura 2
  1.  
Kalińska Zuzanna 1
  1.  
Mazurek Aleksandra 2
  1.  
Matczuk Rafał 2
  1.  
Gęborys Zuzanna 2
  1.  
Krasińska Aleksandra 2
  1.  
Furtak Kinga 3
  1.  
Wróblewska Kinga 3
  1.  
Uss Łucja 1
  1.  
Szwaj Weronika 3
  1.  
Roguziak Martyna 3
  1.  
Mitura Nikola 3
  1.  
Kółak Kinga 3
  1.  
Czupryna Julia 3
  1.  
Kondraciuk Zuzanna 1
  1.  
Grenda Gabriela 1
  1.  
Protaś Patrycja 3
  1.  
Jedlińska Zofia 3
  1.  
Howorus Ksenia  Elżbieta 3
  1.  
Lipiec Eryk  Igor 3
  1.  
Szkatulska Zuzanna 1
  1.  
Matejczuk Paulina 3
  1.  
Stefaniak Filip  Artur 4
  1.  
Pawelec Damian 4
  1.  
Jeżowski Paweł 4
  1.  
Grabowski Tomasz 4
  1.  
Kalisz Dominik 1
  1.  
Bakarzewski Michał 1
  1.  
Myka Bartłomiej 1
  1.  
Kondraciuk Weronika 1
  1.  
Kochanowska Aleksandra 1
  1.  
Kochanowski Michał 1
  1.  
Kopińska Emilia 4
  1.  
Kopiński Jakub 4
  1.  
Salomon Aleksandra 4
  1.  
Protaś Adrian 4
  1.  
Bzoma Mateusz Błażej 4
  1.  
Górski Jakub Józef 1
  1.  
Haponiuk Aleksandra 4
  1.  
Łopacka Justyna 4
  1.  
Zdunek Roksana 4
  1.  
Czech Martyna 1
  1.  
Paśnik Oliwia 5
  1.  
Szyszkowska Aleksandra 5
  1.  
Zając Ewelina 5
  1.  
Drabarczyk Dawid 5
  1.  
Kołodziejczyk Oliwia 5
  1.  
Lewczuk Maria Małgorzata 5
  1.  
Piasecki Mateusz 5
  1.  
Woźniak Julia Angelika 5
  1.  
Haczuk Zofia Łucja 1
  1.  
Semeniuk Marcel 5
  1.  
Gołacki Wiktor 5
  1.  
Jędrzejewski Mateusz 5
  1.  
Doroś Julian 6
  1.  
Sikora Dominik Benedykt 6
  1.  
Dudziński Wojciech 6
  1.  
Matwiej Malwina 6
  1.  
Szczygielski Eryk 1
  1.  
Pawelec Damian 6
  1.  
Szymański Szymon 6
  1.  
Kolendra Marcel 6
  1.  
Protaś Marzena 6
  1.  
Marecka Irmina 6
  1.  
Lipiec Eryk 6
  1.  
Rososzczuk Kacper 6
  1.  
     
 
 
Animatorzy: (pierwsze spotkanie na Sali parafialnej)
1.Angelika Szczygieł – 10.10 godzina 11.00
2.Anna Zarzecka – 10.10 godzina 10.00
3.Weronika Szafran – 09.10 godzina 18.00
4.Paweł Błażewicz – 15.10 godzina 18.00
5.Aneta Szyszkowska – 15.10 godzina 17.00
6.Gdela Małgorzata - 12.10.2020 godzina 17.00